אודות CleanBox

CleanBox הוקמה מתוך כוונה להנגיש שירותי כביסה שונים לקהל הרחב בצורה נוחה, פשוטה וזמינה, התואמת את חיי היומיום הדינמיים והעמוסים של כולנו.

אנחנו ב-CleanBox מביאים את עולם הכביסה לשנות האלפיים עם תפיסת שירות חדשנית ושימוש בטכנולוגיה מודרנית המבטיחה חוויית שימוש מהנה ונוחות מירבית.

עם CleanBox אין יותר צורך לבזבז זמן יקר בגיהוץ הבגדים בבית, לעמוד בתור במכבסה או להמתין לשליח מהמכבסה שיגיע בערב בזמן המקלחות או הפרק של הסדרה האהובה. אנחנו מביאים את השירות עד אליכם – "על הדרך" למקום העבודה, בצורה נוחה וזמינה ובזמן שאתם תבחרו.

הלוקרים שלנו ב-CleanBox ממוקמים בבנייני משרדים בסמוך למעליות או בחניונים, כך שכל שנותר לכם הוא להעביר את הכביסה שלכם מהרכב ללוקר. משם אנחנו נאסוף את בגדיכם, נטפל בהם בצורה איכותית ומהירה, נחזיר אותם בחזרה ללוקר ונודיע לכם כשהכביסה מוכנה כדי שתוכלו לאסוף אותה בדרככם הביתה. הבגדים מוחזרים ללוקר כאשר הם ארוזים ומוכנים לנשיאה חזרה הביתה, כל שנותר הוא להכניס לארון...

הלוקרים שלנו בטוחים ועמידים לפגעי מזג האוויר ולחות. השימוש בהם הוא נוח ומתבצע באמצעות מסך מגע וממשק משתמש פשוט וידידותי. לנוחותכם- התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי רק בעת איסוף הכביסה הנקיה.