איך זה עובד?

בכל עמדת לוקרים קיימת עמדת מחשב המופעלת באמצעות מסך מגע נוח וממשק משתמש פשוט וידידותי, באמצעותו תבחרו בין מסירת כביסה לבין איסוף כביסה מוכנה.

על מנת שנוכל להבטיח את השירות הטוב ביותר, בעת מסירת כביסה תתבקשו לרשום את כמות הפריטים שמסרתם לכל סוג של תהליך (כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש) וכמובן תוכלו להוסיף הערות נוספות (כגון "נא לארוז את החולצה הוורודה בנפרד" או "על המכנסיים הכתומים יש כתם שצריך להסיר").

לאחר מכן, המערכת תקצה לכם לוקר פנוי אליו תכניסו את הכביסה.

שימו לב שסגרתם את הדלת היטב! עם סגירת הדלת, הלוקר ינעל באופן אוטומטי, ואתם תקבלו הודעה שהכביסה נמסרה והזמנתכם נרשמה במערכת.

לאחר שמסרתם את הכביסה, אנחנו נגיע לאיסוף הכביסה מהלוקרים ונטפל בכל בקשותיכם. במידה וניתקל בדילמה בנוגע לכביסה שמסרתם, נעצור את הטיפול וניצור אתכם קשר. כך נבטיח שהבגדים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בסיום הטיפול נחזיר את הכביסה ללוקרים ונשלח לכם הודעה שאתם מוזמנים להגיע לאיסוף הכביסה מהלוקר.

בעת איסוף כביסה, על הצג יופיעו פירוט ההזמנה שלכם והסכום לחיוב. התשלום באמצעות כרטיס אשראי מתבצע בעמדת המחשב ובסיום התשלום הלוקר הרלוונטי יפתח עבורכם ותוכלו להוציא את הבגדים הנקיים כשהם ארוזים בצורה נוחה אשר תגן עליהם עד שתגיעו הביתה. קבלה על התשלום תישלח אליכם במייל.