אודות CleanBox

CleanBox הוקמה מתוך כוונה להנגיש שירותים שונים לקהל הרחב בצורה נוחה, פשוטה וזמינה, התואמת את חיי היומיום הדינמיים והעמוסים של כולנו.

אנחנו ב-CleanBox מביאים אליכם את שנות האלפיים עם תפיסת שירות חדשנית ושימוש בטכנולוגיה מודרנית המבטיחה חוויית שימוש מהנה ונוחות מירבית.

עם CleanBox אין יותר צורך לבזבז זמן יקר, לעמוד בתור או להמתין לשליח שיגיע בערב בזמן המקלחות או הפרק של הסדרה האהובה. אנחנו מביאים את השירות עד אליכם – "על הדרך" למקום העבודה או המרכז המסחרי, בצורה נוחה וזמינה ובזמן שאתם תבחרו.

הלוקרים שלנו ב-CleanBox ממוקמים בבנייני משרדים בסמוך למעליות או בחניונים, ובמרכזים מסחריים מרכזיים כך שכל שנותר לכם הוא לעבור שם "על הדרך שלכם", לאסוף או למסור משלוח.

אם תמסרו לנו כביסה, אנחנו נאסוף אותה מהלוקר, נטפל בה בצורה איכותית ומהירה, נחזיר אותה בחזרה ללוקר ונודיע לכם כשהיא מוכנה כדי שתוכלו לאסוף אותה בדרככם הביתה. הבגדים מוחזרים ללוקר כאשר הם ארוזים ומוכנים לנשיאה חזרה הביתה, כל שנותר הוא להכניס לארון...

הלוקרים שלנו בטוחים ועמידים לפגעי מזג האוויר ולחות. השימוש בהם הוא נוח ומתבצע באמצעות מסך מגע וממשק משתמש פשוט וידידותי. לנוחותכם- התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי רק בעת איסוף הכביסה הנקיה.

 

איסוף חבילות של חברות הפצה שונות מתבצע מהלוקרים 24/7 ללא תשלום נוסף!

WhatsApp Image 2019-10-30 at 14.30_edite