איסוף חבילות

1_edited.jpg

בכל עמדת לוקרים קיימת עמדת מחשב המופעלת באמצעות מסך מגע נוח וממשק משתמש פשוט וידידותי, באמצעותו תוכלו לאסוף את המשלוח שלכם.

כאשר תגיעו לעמדת הלוקרים עליכם ללחוץ על כפתור "לקבלת סיסמא לאיסוף חבילות". המערכת תבקש מכם להזין את מספר הטלפון הנייד שבאמצעותו הזמנתם את המשלוח ולאחר מכן תישלח הודעת SMS עם סיסמא לאותו מספר הטלפון הנייד. חשוב מאוד להגיע עם הטלפון הנייד לאיסוף החבילה ע"מ לקבל את הסיסמא בהודעת SMS.

לאחר שקיבלתם סיסמא זמנית בהודעת SMS, תזינו מחדש במסך הראשי את מספר הטלפון הנייד שלכם ואת הסיסמא הזמנית שקיבלתם ולחצו על "התחברות". בשלב זה, המערכת תבקש מכם לבחור סיסמא חדשה וקבועה עבורכם, ע"מ שתוכלו להמשיך לאסוף חבילות בנוחות בכל עת מבלי הצורך לקבל סיסמא בהודעת SMS בכל פעם מחדש. יש לבחור סיסמא בעלת לפחות 4 תווים, ללא הגבלה על אותיות או מספרים.

לאחר אישור תנאי השימוש ואישור סיסמתכם הקבועה, יש ללחוץ על כפתור "איסוף פריטים" ולאחר מכן על הכפתור התחתון "לתשלום ולפתיחת התא" (לא נדרש תשלום במקרה של איסוף חבילות).

שירותי כביסה

11.png

בכל עמדת לוקרים קיימת עמדת מחשב המופעלת באמצעות מסך מגע נוח וממשק משתמש פשוט וידידותי, באמצעותו תבחרו בין מסירת כביסה לבין איסוף כביסה מוכנה.

על מנת שנוכל להבטיח את השירות הטוב ביותר, בעת מסירת כביסה תתבקשו לרשום את כמות הפריטים שמסרתם לכל סוג של תהליך (כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש) וכמובן תוכלו להוסיף הערות נוספות (כגון "נא לארוז את החולצה הוורודה בנפרד" או "על המכנסיים הכתומים יש כתם שצריך להסיר").

לאחר מכן, המערכת תקצה לכם לוקר פנוי אליו תכניסו את הכביסה.

שימו לב שסגרתם את הדלת היטב! עם סגירת הדלת, הלוקר ינעל באופן אוטומטי, ואתם תקבלו הודעה שהכביסה נמסרה והזמנתכם נרשמה במערכת.

לאחר שמסרתם את הכביסה, אנחנו נגיע לאיסוף הכביסה מהלוקרים ונטפל בכל בקשותיכם. במידה וניתקל בדילמה בנוגע לכביסה שמסרתם, נעצור את הטיפול וניצור אתכם קשר. כך נבטיח שהבגדים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בסיום הטיפול נחזיר את הכביסה ללוקרים ונשלח לכם הודעה שאתם מוזמנים להגיע לאיסוף הכביסה מהלוקר.

בעת איסוף כביסה, על הצג יופיעו פירוט ההזמנה שלכם והסכום לחיוב. התשלום באמצעות כרטיס אשראי מתבצע בעמדת המחשב ובסיום התשלום הלוקר הרלוונטי יפתח עבורכם ותוכלו להוציא את הבגדים הנקיים כשהם ארוזים בצורה נוחה אשר תגן עליהם עד שתגיעו הביתה. קבלה על התשלום תישלח אליכם במייל.